Kniha návštěv

Datum 21.12.2017

Vložil Twilanouff

Titulek New package XRumer 16.0 + XEvil break of captchas more than 8400 types

Odpovědět

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

P.S. XEvil 4.0. recognize Google ReCaptcha2 too !

Datum 10.12.2017

Vložil MashaSam

Titulek BEST software for captcha breaking!

Odpovědět

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Datum 21.11.2017

Vložil Ivana

Titulek Pití při kojení

Odpovědět

Je mi z toho smutno jaké poznatky doporučujete maminkám.Rodila jsem před 35 lety měla 2 děti a podávání pití bylo automatické.Samozřejmě mezi kojením.A to nemluvím jaké příznivé účinky to mělo i na větříky,které občas dětičky potrápí.Dnes je vše postavené na hlavu,Nevyvracím kojení ale nepodat pití je pro mě proti přírodě.A tento názor nezastávám jen já ale plno maminek,které jsou už babičkami ,jako já.

Datum 30.09.2017

Vložil Irinaflump

Titulek   Техобслуживание вольво в москве

Odpovědět


Datum 25.03.2017

Vložil Eva Rosypková

Titulek Děkujeme

Odpovědět

Ještě jednou chci veřejně poděkovat za Vaši pomoc se začátky kojení mého druhého miminka.Dnes už mi přijde naprosto samozřejmé, že kojím plně a miminko určitě nemá hlad. V porodnici nám nedali buď žádné, nebo zavádějící informace, a kdybych s vámi spolupracovala už před porodem, mohla jsem si ušetřit hodně starostí a stresu. Každé mamince doporučuji spolupráci s laktační poradkyní už před porodem a být v kontaktu hned po porodu. Jste neskutečně pozitivní, a i pro mě jako druhorodičku, která první dítě kojila plně do půl roku byla konzultace s vámi úžasná zkušenost a podpora praktická i psychická.
Všem maminkám doporučuji!!
Zdraví a děkují Eva a Beník s rodinou

Datum 01.12.2016

Vložil Slávka

Titulek Děkuji

Odpovědět

Pavlíno, chtěla bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup. Jak je psáno i v některých příspěvcích, velmi záleží na naší mysli a na tom, zda poslechneme své instinkty. Bohužel rodina tomu mnohdy nepomáhá a nechápe, proč se "trápit", když zakoupení umělé výživy je tak jednoduché. Kojení není pouze o jídle, ale především o hlubokém kontaktu mezi maminkou a jejím děťátkem. Velmi Vám děkuji za to, že jste mě podpořila v tom, co jsem sama cítila (i když mě reakce okolí zrazovaly). Od té doby, co nesleduji žádné intervaly a neřeším, že za hodinu byl 2x u prsu, je mnohem klidnější a mnohem, MNOHEM VÍCE přes den spí. :-) Nepatřím mezi maminky, které by "přetékaly" mlékem, ale nyní mám i pocit, že hlavně večer, kdy už byl nedostatek zjevný, se situace zlepšila. Děkuji Vám, Pavlíno a přeji hezké prožití svátků.

Datum 19.05.2016

Vložil Vlaďka

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ráda bych touto cestou poděkovala za výborné zpracování těchto stránek a za cenné rady a informace, které jsem se v porodnici nedozvěděla. Zažívali jsme bojkot, když měla malá 2,5 měsíce. Řídila jsem se zde popsanými radami, opravdu do detailu. Vyžadovalo to velkou trpělivost a asi po 4-5 týdnech jsme bojkot úplně odbourali. A v to jsem na začátku snad ani nedoufala, že se to někdy zlepší. Ale je potřeba věřit a taky nedělat si z toho těžkou hlavu (kojení je hlavně taky o naší mysli a naladění). v okamžiku, kdy jsem situaci přijala, a řekla si, že to prostě budu mít těžší než jiní, a nebudu se kvůli tomu tolik stresovat, se situace rapidně zlepšovala, samozřejmě i spolu s dodržováním všech cenných, zde popsaných rad.

Teď bude malé rok, a je to velký mlíkař. Spíš je problém se jí trošku zbavit a omezit (hlavně noční pití). MM je pro ni to nejcenější ze všech potravin, a vždy ho upřednosňuje. ..Jestli přijde někdy další mimi, alespoň budu vědět, kde jsem dělala při prvním chyby, a čeho se vyvarovat.

Ještě jednou velmi pěkně děkuji, jsem ráda, že se dají na internetu sehnat i tyto pro maminky tolik vzácné informace a přeju ať se dobře daří!

p.s. Vy maminky, co bojujete s bojkotem, vydržte, buďte trpělivé a s klidem situaci přijměte. Stres vše jen zhorší.

Datum 22.06.2014

Vložil David Kopka

Titulek Poděkování za vše

Odpovědět

Dobrý den,
rád bych touto formou poděkoval paní Kallusové za úžasný přístup ke klientovi, neocenitelnou pomoc a za její skvělou povahu. Kdykoliv nám pomáhá s telefonní konzultací a hlavně nás naučila VÝBORNĚ KOJIT! O dalších užitečných informacích ani nemluvě.
Děkujeme Vám!

Datum 23.10.2013

Vložil Martina Vybíhalová

Titulek Poděkování

Odpovědět

Dobrý den, paní Kallusová, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat, že jste mi před rokem pomohla s kojením. Synovi byl 28.9.2013 rok a stále kojíme ;-) A také děkuji za spoustu zajímavých článků a informací, které nám všem prostřednictvím tohoto webu předáváte. Ať se Vám daří! Vybíhalová

Datum 22.10.2013

Vložil luc

Titulek pozdrav

Odpovědět

chtela bych pozdravit z prahy, mamilovske kojeni nam pomohlo při řešení našich problémů s nespokojeným dítětem a myslím, že je skvělé, že tyto články publikujete i v češtině a pomáháte skutečně pomáhat (zrovna na foru padla velka chvala vám p. Pavlo, po vaší návštěvě už flašky nebylo potřeba) a umožňujete kojení si začít skutečně užívat. Přiznám se, že co se týče info stále radši zabrouzdám buď k annag nebo na jejich forum, ale přeji hodně sil k psaní článků a předávání informací ... nam nejvic pomohl článek aanag o refluxu a neviem,ako mam spravne dojcit. Bylo by fajn mit vicero podpurnych skupin :)), L