Poradenský balíček…

13.08.2013 15:03

.... je nová služba, kterou nabízím. Záměrem této služby je to, aby maminky využívaly opakovaných konzultací i v případě, že se zdá, že je problém vyřešen již při prvním setkání s poradkyní. Poradkyně vyškolené slovenskou MAMILOU většinou maminky navedou na jiný koncept péče o miminko a s ním se vynořuje mnoho dalších otázek na které známe správné odpovědi. Jestliže je maminka podpořena ve všech fyziologických procesech, miminka se začnou chovat jinak – více komunikovat se svojí maminkou a poradkyně může ženu podpořit ve správných a zdravých reakcích na potřeby miminka. Pokud ale maminka sklouzne ke konzervativní -.separační péči o miminko, může se opět bludný kruh trápení s kojením, případně s nespokojeností miminka uzavírat.

Balíček konzultací můžete také využít jako dárek pro blízkou ženu. Je ale důležité se s ní nejprve domluvit, jestli chce poradenský balíček využít.

Jestliže máte o balíček zájem, kontaktujte mě, prosím, telefonicky nebo vyplňte tento FORMULÁŘ     

 

Poradenský balíček 

pro maminky z Brna

 

2000,-

Balíček obsahuje tři konzultace, cestovné po Brně a laktační pomůcku, pokud bude potřeba.

 

Poradenský balíček 

pro mimobrněnské maminky   

 

1.600,-

Balíček obsahuje tři konzultace a laktační pomůcku, pokud bude potřeba. Cestovné v balíčku není započítáno. Stanovím ho podle bydliště maminky.