Pomůcky na kojení pro maminky

Maminkám nenabízím žádné produkty, pouze osvědčené pomůcky ke kojení, které nejsou v rozporu s 

Mezinárodním kodexem marketingu náhrad mateřského mléka.

K objednání pomůcek na kojení využijte tento FORMULÁŘ.

Omluvte, prosím, potíže při odesílání formulářů a upozoreněte mě o Vaší objednávce emailem

 poradkyneprikojeni@gmail.com

Děkuji za pochopení.

Ceník pomůcek

 

Cena za 1 kus

Poznámka

Laktační pomůcka s návodem na sestavení a údržbu

60,-

   Díky laktační pomůcce můžeme miminko, které se přisává, jednoduše  dokrmovat na prsu maminky. Nezapomeňme, že děti se učí kojit kojením! Malá sklenička umožňuje jednoduchou manipulaci. Skleničku maminka může držet v podpaží, vsunout si ji do podprsenky, nebo vsunout mezi sebe a děťátko.Vejde se do ní ideálně 45ml mléka. Do víčka od skelničky je potřeba udělat otvor ostrým nástrojem a provléci tenkou cévku CN-O1. Děťátku pomůžeme se dobře přisát na prs a tenkou cévku vsuneme koutkem úst děťátka a posuneme cévku mezi rty a tkáň prsu maminky. Jakmile děťátko začne sát, mléko si ze skleničky vytáhne. Pokud se to nedaří, je miminko špatně přisáté a je potřeba udělat všechny kroky pro vynikající, asymetrické přisátí. Na konci cévky je uzávěr, který je potřeba otevřít a odstřihnout, aby nezabraňoval toku mléka. Cévka se udržuje v čistotě tak, že na konus nasadíme stříkačku a propláchneme cévku horkou vodou. Cévku nevyvařujeme a používáme ji 4 dny, poté vyměníme za novou. Skleničku s víčkem můžeme vyvařovat. 

Cévka na dokrmování novorozence

30,-

Jedná se o důležitou, ale jednoduchou pomůcku pro krmení miminka. Koupit si můžete několik kusů do zásoby.

Praktická sklenička

30,-

Jedná se o malinkou skleničku víčkem, která se naplní mlékem. Víčkem se  protáhne  cévka a vsune koutkem úst děťátka mezi jeho rty a prs maminky. Sklenička je malinká a proto ji maminka může umístit kamkoliv i pod svoji paži, kde navíc mléko neztrácí ideální teplotu.

Náhradní víčko na skelničku bez dírky

8,-

Sloužení k bezpečnému skladování mateřského mléka. Mléko ve skleničce lze i zamrazit. Sklenička ale nesmí být úplně plná, aby nepraskla.

Laktační pomůcku můžete vidět níže.