Poradenství telefonické: jestliže mi závoláte, ráda Vám poskytnu vyčerpávající odpověď.To nejdůležitější, na čem správné odborné poradeství při kojení dětí stojí je porozování kojení, které po telefonu provést nemohu. Proto je nejefektivnější Vás navštívit. Telefonické poradenství je zdarma.

Poradenství osobní:  po předchozí telefonické domluvě Vás navštívím v domluveném dni a čase. Není potřeba schůzku sjednávat na dobu, kdy je miminko vzhůru. Naopak je mnohem lepší si s Vámi v klidu popovídat, když mimminko spinká. Správné kojení miminka si můžete vyzkoušet na panence. Pozorování kojení proběhne, až bude miminko na kojení připravené. Aby bylo kojení pro děťátko co nejvíce přínosné, je dobré, když se kojí nahé, pouze v plence na maminčině kůži. Málo kdo ví, že děti si kojení fyziologicky řídí samy a proto všem maminkám doporučuji, aby si své děti položily nasvoji hruď a nechaly je, aby se k prsu připlazily a přisály se samy tak, jak to vidíte na tomto videu. Pro maminky i pro mě jsou tyto chvíle vždy neopakovatelným zážitkem a je mi ctí být v těchto intimních chvílích maminek a dětí přítomna. Maminkám také ukazuji, jak jejich děťátko dává najevo, že chce čurat, nebo kakat. Maminkám doporučuji, aby své děti podržely nad jakoukoliv nádobou a nechaly děťátko, aby vykonalo svoji potřebu. Toto maminkám velmi pomáhá v porozumnění potřeb jejich dětí. Vašeho miminka se nemohu dotknout, nebo s ním jakkoliv manipulovat, pokud to sama nebudete chtít a nedáte mi k tomu svolení. Budu ráda, když mi vyplníte informaovaný souhlas, který je nedílnou součástí každého osobního poradenství. Jakou odměnu si za poradenství prosím najdete zde.  

Poradenství emailové: Pokud potřebujete poradit s kojením Vašeho miminka přes e-mail, využijte, prosím, tento FORMULÁŘOdpověď pro Vás bude stručným návodem jak řešit Vaši situaci o obsahu cca 1000 znaků + odkazy na další informace a videoukázky. 

Ceník konzultací najdete zde.